Sterrenschool Apeldoorn ontwikkelt zich continue

Geplaatst door op maandag 20 februari 2017

Sterrenschool Apeldoorn doet mee met een aantal landelijke ontwikkelingen en overlegvormen. Eén daarvan is een initiatief van de verenigingen van Sterrenscholen. Deze vereniging, “IKOOK”, zet regelmatig een ontwikkeling op een Sterrenschool in de schijnwerpers. Lees hier het artikel over Sterrenschool Apeldoorn. 

Leerkracht Ineke Salentijn over Sterrenschool Apeldoorn: “Wij zijn ver met het maatwerk dat wij de leerlingen bieden en blijven daar ook telkens in ontwikkelen. Daarin onderscheiden we ons echt van andere scholen. Wat ouders opvalt in onze school en waarom ze naar onze school komen? Bij een deel van de ouders is het een logische keuze als ‘buurtschool’, andere ouders kiezen echt voor het concept. De flexibele school- en vakantietijden zijn daarbij mooi meegenomen, maar vooral de individuele aanpak spreekt aan: ieder kind wordt gezien. Ouders noemen de sfeer in onze school ook een belangrijk punt bij de schoolkeuze.”